PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023976}

The 8 Show

Deo eiteu syo
6,7 2 016
ocen
6,7 10 1 2016
The 8 Show
powrót do forum serialu The 8 Show

Z 3 odcinki dałem radę, na siłę mogło nawet trochę wciągnąć, choć przez cały czas czegoś w scenariuszu brakowało. Można było to pociągnąć w 100 różnych stron, wybrali najgorszą. Bodajże na odcinku czwartym albo piatym (niedokończonym) dałem sobie spokój. Poszło w idiotycznym kierunku, a pani z nr 8 zniechęciła mnie ostatecznie. Jeśli jakiś debilny sadyzm rajcuje dzisiejszego widza to niech siła wyższa, jakakolwiek, ma tę planetę w opiece. Gdybym miał polecić to chyba tylko dla obejrzenia zdebilniałej postaci "Ósemki", bo tak denerwującej postaci serialowej to chyba jeszcze nie widzieliście.
Zauważyłem, że w ostatnich latach mieszkańcom kraju Korea Płd zdrowo pomieszało się we łbach.

Ubik777

3 dni z rzędu oglądałem, 6 razy zasnąłem, mam podobne zdanie, myślę jednak,że skoro męczyło mnie oglądanie tego tak jak męczyli się w nim bohaterowie,razem z nimi cierpiałem to znaczy,że realizacja jest na wysokim poziomie
Poza tym ja miałem skojarzenia z Platformą i Alice on Borderland jednak jakoś w inne strony to poszło a ostatnie odcinki to z serialem The OA,

pawel059

No fakt, wybitnie zaczerpnięto tutaj motyw z Platformy. Zatem Squid, Alice, Platforma i jeszcze OA. Oryginalne dzieło.

ocenił(a) serial na 7
Ubik777

Ten debilny sadyzm to prawdziwy świat w każdym eksperymencie społecznym ;D Mieli zrobić serial i pokazać idylliczny obraz społeczeństwa ;D?

hasztagmisiek

Po prostu mogli zrobić lepszy serial. Do tego nie jest potrzebne epatowanie sadyzmem, zwłaszcza w tak miałkim, mało przekonującym wydaniu.

ocenił(a) serial na 10
Ubik777

może kiedyś dojrzejesz do produkcji :)

wronakosz1

Wręcz odwrotnie, ja już dawno dojrzałem żeby móc dostrzec infantylność tego sadyzmu, a ty jeszcze nie.

Ubik777

ubik piszesz glupoty tumanie

artur_352

Kapitalny z ciebie człowiek. Pozdrawiam serdecznie

Ubik777

To jak nie lubisz przemocy, to oglądaj " M jak Miłość".

zielonykojot

Dzięki za świetną poradę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones