Orange Is the New Black
powrót do forum 5 sezonu

Właśnie skonczylam 5 sezon i początek trochę mnie zawiódł. Liczyłam na coś więcej, a pierwsze 5/6 odcinków średnio trzymało w napięciu, wszystko wydawało się jakoś tak przeciągane, zapychane. Ale później... Było meeega! Swoją drogą zastanawiam się jak to pociągną dalej, jak będą wyglądały kolejne sezony. Jeśli rozdziela dziewczyny to to nie będzie już to samo Litchfield :/

ocenił(a) serial na 10
olciek

Pewnie nie będzie szóstego sezonu.... Bo moim zdaniem to rozdzielenie ich to taka dosadna sugestia, że to koniec...

defetystka

Mają być jeszcze dwa sezony, poza tym ten serial nabija za dużo kasy aby zakończyli go przed wyjściem Piper z więzienia.

ocenił(a) serial na 6
olciek

Tak tak, 6 i 7 na pewno beda, a moze i to jeszcze nie koniec. Zakonczenie faktycznie bylo efektowne, ale ogolem ten sezon byl bardzo chaotyczny z powodu tego buntu. Mam tez wrazenie, ze bohaterek jest juz po prostu za duzo.

ocenił(a) serial na 8
angelica

Fakt, jest ich trochę i ich wątki stają się zapychaczami :/ boję się że jeśli w następnym sezonie rozdziela główne bohaterki to wraz z nowymi miejscami dojdzie masa nowych wieźniarek i zrobi ssie totalny bałagan

olciek

Czy Lorna rzeczywiście jest w ciąży? Oglądałam wszystkie odcinki po kolei i nie wiem, chyba mi się już mieniło w oczach ale miałam wrażenie, że na testach ciążowych które robiła była tylko jedna niebieska kreska. A kiedy pokazywała je Nicky były już dwie kreski. Czyżby je dorysowała czy od początku były dwie?

ocenił(a) serial na 10
BlueDandelion

były dwie jak robiła... druga się pokazała potem, może akurat odpisywałaś na smsa ;))

defetystka

Jednak przeoczyłam, a już się bałam że Lorna zwariowała :D

olciek

mnie męczy w tym sezonie grupa "czarna" i pokazywanie jak są skrzywdzone przez rasizm i na siłę jak to system ich nie zniszczył.... z drugiej strony żyją na koszt podatników itd. nalezą się ludzkie waruki, ale nie luksusy.
Ale już bez przesady z tym rasizmem nikt ich do zbrodni nie zmuszał.
I ta biegaczka jaka pokrzywdzona bo w białej szkole jest musical... przecież miała szanse w życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones