PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 818
ocen
8,2 10 1 114818
8,6 32
oceny krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

10/10.

Stawiam ten film na pewno w pierwszej dziesiątce moich ulubionych, a uwierzcie mi, że
trochę filmów w życiu widziałem.
Aktorstwo i muzyka najbardziej mnie w tym filmie ruszyły, po prostu kapitalne.

Ludzie którzy piszą, że film nudny, że się ciągnął itd., mogę Wam powiedzieć tylko jedno, nie
bierzcie się za filmy Sergio Leone. (Podobne narzekanie widzę w tematach "Deer Huntera".

Nie rozpisuję się za mocno bo nie mam czasu, po prostu polecam!

I na koniec czas na małą prowokacje - jak ktoś ocenił poniżej 5/10 to jest totalnym łapsem.

Dziękuje za uwagę, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
ZycieCarlita

Ojjjjjj... Całkowicie się zgadzam.
Film jest mistrzostwem świata. Ponadto ma bardzo ciekawą historię. Nie wiem czy doczytaliście smaczek typu, że został ogłoszony najgorszym filmem roku. A następnie przez to samo jury jako NAJLEPSZY film roku.
Ostatnio zrobiłam sobie wieczór na fest, bo oglądałam go na projektorze i z mega ilością głośników, więc miałam "filmowy orgazm"
Pozdrawiam gustopodobnych!!!

ocenił(a) film na 10
ZycieCarlita

I ja również, bez wątpienia jeden z najlepszych jakie powstały. Niepowtarzalny klimat.

użytkownik usunięty
ZycieCarlita

nudny? jak mozna napisac ze ten film jest nudny?
co innego deer hunter - tam to historia jest tak nudna ze po pol godzinie mialem ochote zagrac w rosyjska ruletke, sam ze sobą

użytkownik usunięty

Wesele to najgorszy element, potem raczej nie ma się do czego przyczepić.

użytkownik usunięty

mnie niestety ten film nudzil od samego poczatku do samego konca, nawet slynna scena ruletki na ktora czekalem z niecierpliwoscia okazala sie lekko nudna i nie wzbudzila we mnie zadnych emocji :(

użytkownik usunięty

a moze po prostu bylem juz ogolnie zbyt znudzony i senny zeby ją docenic - za 10 lat obejrze ten film ponownie to dam ci znac

ocenił(a) film na 8

Trudno się z tym nie zgodzić. Oczywiście można sobie pisać, że ten film to arcydzieło, klasyka kina itd. Ale wystarczy napisać, że ten film jest po prostu NUDNY!

użytkownik usunięty
Madridista1902

dokladnie tak jak piszesz - ja nie jestem ekspertem, jesli wielcy znawcy mowia ze to arcydzielo to ja im wierze, ale to nie zmienia faktu ze ten film mnie zwyczajnie nudzi i nie chce go ogladac

ocenił(a) film na 10
ZycieCarlita

Już na ten temat pisaliśmy, więc nie wypada mi się z Tobą nie zgodzić:) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
ZycieCarlita

Zgadzam się z opiniami. Film arcydzieło. Polecam każdemu.

użytkownik usunięty
ZycieCarlita

Dla mnie to drugi w kolejności po trylogii "Ojca chrzestnego" film gangsterski w historii. Prawdziwa mafijna epopeja. Chociaż Godfather jest dla mnie niedościgniony i tak już będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones